اولین نمایشگاه تفکر و سواد رسانه ای

اولین نمایشگاه تفکر و سواد رسانه ای

راستای تحقق ساحت تعلیم و تربیت اجتماعی – سیاسی، اولین نمایشگاه تفکر و سواد رسانه ای تحت عنوان نگرشی نو به رسانه ها در روز دوشنبه مورخ 95/11/18 از ساعت 13 در این واحد آموزشی با حضور جناب آقای دکتر فرهود رئیس هیات امناء ، مسئولین محترم گروه های آموزشی منطقه، دانش آموزان و دبیران و دعوت از مدیریت محترم منطقه به همراه شورای معاونین افتتاح می گردد.

بازدید برای کلیه مدارس در روزهای سه شنبه و چهارشنبه از ساعت 8-14 با هماهنگی قبلی با دبیرستان امکان پذیر می باشد.

 
  مراسم جشن تقدیر از دانش آموزان فرهیخته دبیرستان بوعلی سینا
مراسم جشن تقدیر از دانش آموزان برتر علمی ، فرهنگی ، ورزشی و ... دبیرستانه دخترانه بوعلی سینا با حضور جناب آقای پرفسور فرهود، برخی از هیات امناء محترم و دانش آموزان و اولیای گرامی آنها برگزار گردید. در این مراسم که با قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید، جناب آقای پرفسور فرهود در رابطه با اهمیت توجه به دانش آموزان در هر سطح و توان علمی انها اشاره فرمودند و در ادامه سرکار خانم محبی، مدیریت محترم مجموعه برای حضار عزیز سخنرانی کردند.
در ادامه این جشن شاد در ابتدا، از سرکار خانم رها امیرفضلی رتبه 11 کنکور سراسری رشته هنر سال 94 تقدیر بعمل آمدو سپس از رتبه های اول و دوم و سوم تمامی مقاطع و رشته های تحصیلی تقدیر بعمل آمد و جوائزی اهدا گردید. همچنین از دانش آموزانی که در رشته های فرهنگی ، مذهبی ، ورزشی و ... در مسابقات منطقه مقام کسب کرده بودند، دانش آموزانی که دارای پیشرفت تحصیلی بودند، دانش آموزان شرکت کننده در نماز جماعت و برترین های اخلاقی مجموعه، تقدیر و جوایز نفیسی اهدا گردید.
و در پایان گزارش تصویری از عملکرد دبیرستان برای حضار گرامی پخش گردید.
 

 
 
 
  گزارش تصویری از جشن تقدیر از دانش آموزان
 
  گزارش تصویری از انتخابات انجمن اولیاء و مربیان
 
  بازدید معاونین و مسئولین محترم اداره آموزش و پرورش منطقه 6 از جشنواره فرهنگ و اقوام ایرانی
 
  بازدید معاونین و مسئولین محترم اداره آموزش و پرورش منطقه 6 از جشنواره فرهنگ و اقوام ایرانی
روز یکشنبه دبیرستان بوعلی سینا مفتخر به میزبانی برخی از معاونین و مسئولین محترم اداره آموزش و پرورش منطقه 6  بودند. جناب آقای اسفندیار معاونت محترم آموزش ، جناب آقای عرفانی معاونت محترم پرورشی، جناب آقای اکبری کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد و سرکار خانم آقاباباشیرازی کارشناس مسئول متوسطه نظری از مهمانان گرامی بودند. این بزرگواران از جشنواره "فرهنگ و اقوام ایرانی" بازدید نمودند و نظرات ارزنده خود را بیان نمودند. با تشکر صمیمانه از حضور گرم ایشان
 
 
  مراسم تقدیر از معلمین دبیرستان بوعلی سینا - اردیبهشت 95